KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15549125
nr 1554 9125
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Insjölandskap. Signerad. Olja på pannå, 46x54 cm, yttermått inklusive ram: 63x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:18:18
1/8 22:17:46
100 kr
5/8 02:19:33
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt